Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведено прес-конференцію щодо публічного представлення звіту про витрачання Сумською обласною державною адміністрацією у 2018 році коштів державного бюджету

Департаментом фінансів проведено прес-конференцію щодо публічного представлення звіту про витрачання Сумською обласною державною адміністрацією у 2018 році коштів державного бюджету.
Відповідно до вимог частини п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України Сумською обласною державною адміністрацією, як головним розпорядником коштів Державного бюджету України, в особі Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації 14 березня 2019 року публічно представлено звіт про витрачання бюджетних коштів, передбачених на утримання місцевих державних адміністрацій регіону (бюджетна програма 7881010 «Здійснення виконавчої влади у Сумській області»). Доповідав заступник директора...
Департаменту фінансів – начальник управління зведеного та державного бюджету Василега Олександр Олександрович.
До складу Сумської обласної державної адміністрації входить апарат, 20 структурних підрозділів обласної державної адміністрації та 18 районних державних адміністрацій з їх структурними підрозділами загальною штатною чисельністю 2 402 шт. одиниць.
У 2018 році на утримання місцевих державних адміністрацій Сумської області витрачено 375,5 млн. гривень, з них за рахунок загального фонду державного бюджету на заробітну плату з нарахуваннями використано 332,3 млн. гривень. Середня заробітна плата працівника місцевої державної адміністрації склала 8,7 тис. гривень на місяць при середній заробітній платі по регіону за напрямком «Державне управління та оборона; обов’язкове соціальне страхування)» – 11,7 тис. гривень. Додатково до загального фонду по спеціальному фонду на заробітну плату з нарахуваннями використано 8,4 млн. гривень. На оплату комунальних послуг та енергоносіїв у 2018 році витрачено 10,3 млн. гривень. Капітальні видатки склали 8,3 млн. гривень. Решту коштів (16,2 млн. гривень) використано на оплату послуг (транспортних, зв’язку, охорони приміщень, експлуатаційно-технічне обслуговування системи цивільного оповіщення), придбання предметів, матеріалів, обладнання, паперу, канцелярського приладдя, паливно-мастильних матеріалів, видатки на службові відрядження працівників органів виконавчої влади, сплату податків, зборів, штрафів, пені, навчання членів тендерних комітетів тощо.
Поряд з цим на баланс управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації в натуральній формі передані дороги загального користування місцевого значення Сумської області балансовою вартістю
610,7 млн. гривень.
З більш детальною інформацією про досягнення головним розпорядником коштів державного бюджету цілей державної політики за результатами 2018 року та оцінкою ефективності бюджетної програми за КПКВК 7881010 «Здійснення виконавчої влади у Сумській області» за 2018 рік можна ознайомитися на сайті Сумської обласної державної адміністрації в розділі «Фінансова звітність».