Департамент фінансів
пл. Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Виробнича нарада у форматі «круглого столу»

В приміщенні Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації під головуванням заступника директора Департаменту – начальника управління зведеного та державного бюджетів Василеги О.О. проведено виробничу нараду у форматі «круглого столу» з Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. У ході наради обговорене питання, щодо причин виникнення станом на 01.01.2017 простроченої дебіторської заборгованості в обсязі 4,6 млн. гривень по видатках, що здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової...

Департаментом фінансів проведено прес-конференцію щодо публічного представлення інформації про виконання обласного бюджету Сумської області за 2016 рік

На виконання вимог статті 28 Бюджетного кодексу України щодо доступності інформації про бюджет, 15 березня 2017 року Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації публічно представив інформацію про виконання обласного бюджету Сумської області за 2016 рік. Доповідала тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту фінансів – Литвяк Алла Володимирівна.

Департаментом фінансів проведено прес-конференцію щодо публічного представлення звіту про витрачання Сумською обласною державною адміністрацією у 2016році коштів державного бюджету

Відповідно до вимог частини п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України Сумською обласною державною адміністрацією, як головним розпорядником коштів Державного бюджету України, в особі Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації 14 березня 2017 року публічно представлено звіт про витрачання бюджетних коштів передбачених на утримання місцевих державних адміністрацій регіону (КПКВК 7881010). Доповідав заступник директора Департаменту фінансів – начальник управління зведеного та державного бюджету Василега Олександр Олександрович.

Публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету за 2016 рік

Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації повідомляє, що публічне представлення інформації про виконання обласного бюджету за 2016 рік відбудеться об 11 годині 15 березня 2017 року в приміщенні залу засідань Сумської обласної державної адміністрації (3-й поверх) шляхом проведення прес-конференції із залученням представників виконавчої влади, засобів масової інформації, громадських організацій.

Інформація про виконання обласного бюджету Сумської області за 2016 рік

  На виконання вимог статті 28 Бюджетного кодексу України щодо доступності інформації про бюджет Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації представляє інформацію про виконання обласного бюджету Сумської області за 2016 рік:
За 2016 рік до обласного бюджету Сумської області надійшло            5 230,6 млн. гривень, з них до загального фонду 5 079,9 млн. гривень, що складає 100,8% до затверджених обсягів, спеціального фонду – 150,8 млн. гривень, або 123,1%.

Виплата державних соціальних допомог

Станом на 10 березня 2017 року до бюджету Сумської області надійшло 319,8 млн. гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам області на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, з яких на допомогу у зв’язку з вагітністю і пологами спрямовано 1,5 млн. гривень, на допомогу до досягнення дитиною трирічного віку – 0,6 млн. гривень, допомогу при народженні дитини – 116,5 млн. гривень, допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 11,6 млн. гривень, на дітей одиноким матерям – 44,1 млн. гривень, тимчасову...