Департамент фінансів
майдан Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Правила внутрішнього трудового розпорядку

                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                   Протокол загальних зборів

                                                                              трудового колективу від

                                                                      02.02.2000 року №2

                                                            

 

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО ТРУДОВОГО РОЗПОРЯДКУ У

 ДЕПАРТАМЕНТІ ФІНАНСІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ

 АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 Режим роботи, тривалість робочого часу і відпочинку

         Тривалість робочого часу працівників Департаменту складає 40 годин на тиждень. У Департаменті  встановлюється наступний режим роботи, що зобов'язуються виконувати всі працівники:

- початок роботи                                                - 8.00;

- закінчення роботи                                           - 17.15;

  у п’ятницю                                                      - 16.00;

- субота і неділя – вихідні дні;

- перерви для відпочинку і харчування - з 12.00 до 13.00.

Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи працівників скорочується на одну годину. Ця норма поширюється на випадки переносу, в установленому порядку, передсвяткового дня на інший день тижня з метою об’єднання днів відпочинку.У випадках, коли святковому дню передують дні щотижневого відпочинку, скорочення тривалості робочого дня не проводиться.

Щосуботи та у святкові дні, відповідно затвердженого графіку, у Департаменті запроваджується чергування для безперебійного розв’язання невідкладних питань, які стосуються компетенції Департаменту. До чергування можуть залучатись начальники відділів та їх заступники, а в окремих випадках – інші працівники Департаменту.

Відповідно до Закону України «Про державну службу» для виконання невідкладної і непередбаченої роботи державні службовці за розпорядженням директора Департаменту зобов’язані з’являтися на роботу у вихідні та святкові дні, робота за які компенсується відповідно до чинного трудового законодавства.

У зв’язку з службовою необхідністю Адміністрація може залучати службовців і робітників Департаменту до роботи у неробочі, святкові та вихідні дні за погодженням з профспілковим комітетом (ст. 71 КЗпП України), робота за які компенсується відповідно до чинного трудового законодавства.

Тривалість основної щорічної відпустки для працівників Департаменту встановлюється:

- для державних службовців – 30 календарних днів;

- для службовців і робітників – не менш ніж 24 календарні дні.

Перелік посад і професій, що мають право на додаткову відпустку за особливий характер праці і тривалість такої відпустки наведені в  окремому додатку.

Графік чергових щорічних відпусток працівників затверджується директором Департаменту до 5 січня поточного року за погодженням голови профспілкового комітету з неухильним дотриманням норм законодавства України щодо порядку надання додаткових відпусток працівникам та відпусток, передбачених Законом України “Про державну службу”. При визначенні черговості відпусток враховуються інтереси Департаменту, сімейні та інші особисті обставини кожного працівника. Перелік категорій працівників, що мають право на надання відпустки в зручний для них час, визначений ст. 10 Закону України «Про відпустки».

Працівникам, які прийняті в Департамент, відпустка за перший рік роботи надається не раніше ніж через шість місяців роботи, за винятком випадків, визначених чинним законодавством. За другий і наступний роки відпустка може бути надана в будь-який час відповідного робочого року згідно з графіком відпусток.

За заявами працівників у разі наявності сімейних обставин й інших поважних причин їм можуть бути надані короткотермінові відпустки без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником і Адміністрацією, відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про відпустки».

Для окремих категорій працівників надаються наступні інші види додаткових оплачуваних відпусток у межах затвердженого фонду оплати праці згідно з окремим додатком. Оплата відпусток провадиться в межах бюджетних асигнувань Департаменту.

 Усі працівники зобов’язуються без дозволу Адміністрації не знаходитися в приміщеннях Департаменту в неробочий час з причин, не пов’язаних з роботою, а також не запрошувати туди сторонніх осіб.

 

Голова профспілкової організації                                                                                                                О.М.Скиртач