Департамент фінансів
пл. Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Проведено виробничу нараду у форматі «круглого столу»

15 грудня 2016 року в приміщенні Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації під головуванням заступника директора Департаменту – начальника управління зведеного та державного бюджетів Василеги О.О. проведено виробничу нараду у форматі «круглого столу» з Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації. У ході наради обговорені наступні питання:
-    визначення уточненого обсягу додаткової потреби до кінця 2016 року у видатках на надання допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомога дітям, допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу,...

які здійснюються за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам;
-    реалізація Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки.
За підсумками наради по першому питанню визначено обсяг додаткової потреби до кінця 2016 року у видатках на надання державних соціальних допомог у сумі 1 млн. гривень та підготовлено проект листа-звернення до Міністерства фінансів України щодо збільшення області річного плану на 2016 рік по відповідній субвенції з державного бюджету.
По другому питанню схвалено проект змін до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки, що пропонується для винесення на чергову сесію обласної ради, а також обговорено механізм та можливі джерела фінансування заходів зазначеної Програми у І кварталі 2017 року.