Департамент фінансів
пл. Незалежності, 3 (2-й поверх)
тел. (0542) 62-28-27, факс (0542) 60-01-49.
Офіційний сайт: www.finansy.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон гарячої лінії 22-04-69

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відбулось публічне представлення проекту обласного бюджету Сумської області на 2017 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік

20 грудня цього року в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відбулось публічне представлення проекту обласного бюджету Сумської області на 2017 рік, а також проекту Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на наступний рік. На презентації головних фінансово-економічних документів області були присутні представники засобів масової інформації, які виявили неабиякий інтерес до наданих проектів.

 

Директор Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації Батраченко О.Г., яка презентувала проект обласного бюджету, підкреслила, що документ сформовано відповідно до вимог чинного законодавства, своєчасно подано до Сумської обласної ради, розміщено на офіційних сайтах Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради і надано для широкого обговорення громадськістю.

Прогнозні надходження доходів загального фонду обласного бюджету (власний фінансовий ресурс) на наступний рік визначені в сумі 627,4 млн. грн., що на 61,2 млн. грн., або на 10,8% більше очікуваних надходжень цього року. Бюджетоутворюючим джерелом обласного бюджету, як і в попередні роки, залишається податок та збір на доходи фізичних осіб. У загальній сумі доходів 77,2% складають надходження цього податку.

Трансфертів з державного бюджету до загального фонду обласного бюджету передбачається отримати в сумі 4 989,5 млн. гривень.

Видатки по галузях бюджетної сфери заплановані в сумі 1 633,4 млн. гривень з урахуванням особливостей складання розрахунків до проектів бюджетів на наступний бюджетний період, доведених Міністерством фінансів України.

Загалом проект обласного бюджету сформовано на принципах реалістичності, перспективності та прозорості і, як наслідок, він збалансований і реальний до виконання.

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сітак О.М. зазначив, що метою Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік визначено створення умов для забезпечення динамічного, збалансованого розвитку, зростання добробуту та підвищення якості життя населення області шляхом забезпечення соціальної та економічної єдності, активізації економічного розвитку всіх галузей господарського комплексу, збільшення інвестиційної та інноваційної складової, нарощування обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва, подальшого розвитку малого та середнього бізнесу, що дасть змогу підвищити рівень конкурентоспроможності економіки регіону.